החדשות האחרונות של תוכנה לבניית אתרים
אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של תוכנות לבניית אתרים, החל מפנייה אל חברות המתמחות בבניית אתרים המספקים לנו בניית אתרים עם ממשק ניהול תוכן עצמאי ועד לתוכנות לבניית אתרים בהם אנחנו יכולים לשלוט בעצמנו, בצורה קלה ונוחה, ללא צורך בידע קודם. אך בין שני הסוגים הללו ישנם עוד שני סוגים תוכנה לבניית אתרים, והיא תוכנה לבניית אתרים למחשב ותוכנה לבניית אתרים למובייל. החידוש האחרון בתחום הינו תוכנה לבניית אתרים רספונסיבים המאפשרת לנו למעשה לשלב בין שני האלמנטים של אתר למחשב ואתר למובייל.
תוכנה לבניית אתרים עצמאית

התוכנה לבניית אתרים בצורה עצמאית למעשה חוסכת לנו לא מעט כסף. במקום להעביר את כל המידע על החברה או העסק שלנו, אנחנו יכולים לבנות את האתר בכוחות עצמנו, בדיוק איך שאנחנו רוצים. חברת Simbla פיתחה תוכנה לבניית אתרים לשימוש עצמאי, כך, שכל שעליכם לעשות הוא לבחור את התבנית המתאימה לסוג האתר שלכם ולהתחיל להזין תכנים. מדובר בחיסכון עצום, ללא צורך בהשקעה על פיתוח של האתר שלכם, ותוך דקות תוכלו לראות את האתר שיצרתם באוויר.
התאמה למוביילים וטאבלטים

חידוש נוסף הטומן בחובו יתרון עצום הינו תוכנה לבניית אתרים דינאמיים, כלומר, אתר רספונסיבי המתאים לשימוש גם במוביילים וגם בטאבלטים. אם עד לא מזמן היינו צריכים ליצור אתר נוסף לממשקי המובייל, הרי שהיום, אין צורך בכפילות של האתר, אלא מראש, אנחנו יוצרים אתר המתאים את עצמו בצורה אוטומטית אל הממשק בו משתמש הגולש לצורך הגלישה באתר. גם כאן מדובר בחיסכון ענק, המאפשר לנו בפעם אחת ליצור אתר אינטרנט מעוצב באופן מקצועי, לכל סוג של ממשק קיים או עתידי. גם במקרה זה, Simbla מציעה תוכנה לבניית אתר רספונסיבי באופן עצמאי, בצורה קלה ונוחה, ללא צורך בהשקעות כספיות יקרות במיוחד.
לפני שאתם באים לבנות אתר, חשוב להכיר את החידושים בתחום, לדעת מה מתאים לכם, היכן אתם יכולים לחסוך בהוצאות כספיות אל מול העצמה של חוויית הגלישה בעבור המשתמש.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014