יתרונות תוכנה לבניית אתרים
לצורך הקמת אתר אינטרנט עומדות לפניכם שתי אפשרויות. האחת, היא לפנות אל חברה העוסקת בבנייה של אתרי אינטרנט והשנייה, היא לבנות אתר אינטרנט בכוחות עצמכם באמצעות תוכנה לבניית אתרים ייעודיות. בעוד חברה מקצועיות תוכל לבצע עבורכם את העבודה, תאלצו להיפרד מלא מעט שקלים, לעומת זאת, תוכנה ייעודיות לבניית אתרים תוזיל לכם את העלויות ותאפשר לכם ליצור אתר מותאם בדיוק לצרכים שלכם. לפניכם, כל היתרונות של תוכנה לבניית אתרים בצורה עצמאית.
חיסכון בעלויות
אין ספק כי היתרון המהותי של תוכנה לבניית אתרים בצורה עצמאית הינו החיסכון הכספי. עלויות הקמת אתרים עשויות להגיע לכמה אלפי שקלים, שלא לדבר על כך כי יהיה עליכם לשלם גם בעבור תחזוקת האתר לאורך כל שנותיו. כאשר אתם בוחרים להקים אתר באמצעות תוכנה, העלויות הן מזעריות, בעיקר אם אתם עושים זאת באמצעות ממשקים חינמיים לחלוטין.
מהירות הקמה
תוכנה לבניית אתרים תוכננה באופן כזה, שתוך כמה שעות תוכלו להעלות את האתר שלכם לאוויר, וכבר לקבל גולשים. בדרך כלל, כאשר פונים אל חברת לבניית אתרים משך ההקמה עשוי לקחת בין מספר ימים לשבועות, תלוי בחברה אליה פניתם ובסוג האתר אותו אתם מעוניינים הלקים.
נוחות שימוש
הממשקים של תוכנות לבניית אתרים נבנו בצורה ידידותית מאוד, ופונים גם לאלו שאין להם ידע מקדים בבניית אתרים, בשפת תכנות או בגרפיקה ועיצוב, כך, שגם אם אין לכם ידע מקדים, כל שאתם צריכים הוא מחשב עם חיבור לאינטרנט ומיד תוכלו להתחיל ולבנות את האתר בדיוק בהתאם לצרכים שלכם.
בחירת עיצוב
בתוך התוכנה של בניית אתרים תוכלו לבחור את סוג העיצוב המתאים לסוג האתר שלכם, בין אם אתם בעלי מקצועות חופשיים או נותני שירותים. תוכלו כמובן גם לייחד את האתר שלכם על ידי הוספת תמונות, בחירת סוגי הצבע והפונטים.
תוכנות לבניית אתרים הינן נוחות מאוד לשימוש ויכולות לחסוך לכם זמן רב ולא מעט כסף על מנת להקים את אתר האינטרנט שלכם, בקלות ובמהירות.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014