תוכנה לבניית אתרים- טכנולוגיות רבות ללא מאמץ
אתר אינטרנט לבית העסק הוא דבר חשוב בסיסי ונצרך. כולם יודעים הדבר הראשון כשה מחפשים שירות כלשהו שאינו מוכר להם, או מוצר כלשהו שהיו רוצים לשמוע עוד אודותיו, הם נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים את הערך הרלוונטי. דבר זה חשוב מאוד שיבין כל בעל עסק כיוון שהחשיפה באינטרנט היא גדולה מאוד וזו דרך נהדרת להגיע לפרסום בכל רחבי הארץ והעולם בשניות אחדות ובלחיצת כפתור ללא כל מאמץ. אם אתם בעלי עסק או חברה כלשהי, קטנה או גדולה, כדאי שגם לכם מבחינה שיווקית יהיה אתר אינטרנט.
תוכנה לבניית אתרים היא רעיון נהדר לבעלי עסקים קטנים או גדולים המעוניינים לפרסם את העסק שלהם בקלות ובפשטות ובלי מאמצים מיוחדים מצידם. התוכנה מציעה הכנסת מאגרי המידע ברגעים ספורים, ללא דרישה מצד הלקוח בעיסוק בבניית האתר עצמו, אלא אך ורק העברת התוכן הנדרש על מנת שיוצגו באתר האינטרנט הבנוי עבורו. דבר זה נוח מאוד וקל לתפעול ומאוד יעיל כיוון שרוב האנשים כיום אינם יודעים לבנות אתר אינטרנט טוב איכותי ומושך עיניים. דבר זה חשוב מאוד לפרסום בעלי עסקים רבים כדי לפרסם את עצמם.
הממשק שאנו מציעים בsimbla הוא נוח ופשוט לתפעול על מנת שתוכלו להנות מאתר לעסק או לחברה שלכם בקלות רבה ובלי שום מאמצים. אנו יודעים כי רוב האנשים אינם יודעים לבנות אתרים והצורך באתר פעמים רבות הוא גדול מאוד. לכן התאמנו עבורכם את הממשק הנוח ביותר שיכולנו על מנת שתתפעלו את האתר שלכם בנוחות מקסימלית, עם אופציות רבות להכנסת מידע תמונות וטקסט באופן נוח וקל ללא צורך בידע קודם בבניית אתרים או בנושאים הדומים לכך.
אנו בsimbla משתמשים בטכנולוגיות רבות ומתקדמות ובינהן טכנולוגיית אבטחת מידע מתקדמת, אחסון על גבי שרת מתקדם. בנוסף האתרים מותאמים לכל פלטפורמה- אין צורך לבצע דבר על מנת שהאתר יעלה באופן מיטבי על טאבלט וכדומה. אם אתם מחפשים תוכנה לבניית אתרים טובה איכותית ופשוטה לתפעול, אנו נשמח לתת לכם את שירותינו ולענות על כל שאלה.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014