כל היתרונות של בניית אתר רספונסיבי
לבניית אתר רספונסיבי יתרונות רבים, אשר הופכים אותו ליעיל וכדאי במיוחד. בשל העובדה כי אנחנו עברנו לגלוש באינטרנט באמצעות המובייל או הטאבלט, יצירה של אתר המותאם מראש לממשקים מסוג זה, מאפשרת לנו להעצים את חוויית המשתמש, לנתב את הגולשים שלנו וליהנות מגידול בחשיפה של האתר.
יצירה נוחה של אתר רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי אינה משימה קשה, בעיקר בזכות העובדה כי Simbla מספקת תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים באופן עצמאי, קל ונוח לתפעול, ללא כל צורך בידע קודם. אתם רק צריכים לבחור את התבנית המתאימה לכם, להזין את הפרטים, התוכן והתמונות – ותוך מספר דקות תוכלו ליצור אתר המתאים בנראות שלו גם למחשבים, גם למוביילים וגם לטאבלטים, מבלי השקעה כספית גדולה.
חוויית גולש עצומה
אנחנו אוהבים לגלוש במובייל ובטאבלט בגלל שזה נוח יותר, בגלל שאנחנו יכולים לנווט באמצעות האצבעות, לבחור, לעבור ולבדוק בקלות. בניית אתר רספונסיבי מאפשר לנו להעצים את חוויית הגלישה, להפוך אותה לנגישה יותר, קלה ונוחה בעבור הגולש – מה שיגרום לגידול בכמות החשיפות של האתר, ובסופו של יום – גידול ברווחים. חשוב כמובן לעשות שימוש בכל האלמנטים השונים של עיצוב דינאמי על מנת לשפר את איכות הגלישה מזו הקיימת באמצעות גלישה במחשבים רגילים.
חיסכון בעלויות

בניית אתר רספונסיבי באמצעות תוכנה לבניית אתרים דינאמיים חוסכת לנו לא מעט כסף. ראשית, אנחנו צריכים להשקיעה רק פעם אחת בעבור בניית אתר המותאם באופן אוטומטי לכל סוגי הממשקים, ושנית, התוכנה לבנייה עצמית היא עצמה חוסכת לא מעט כסף. החיסכון בעלויות, אל מול היתרונות של בניית אתר רספונסיבי הופכת את כל החבילה למשתלמת לכולם.
Simbla מציעה לכםתוכנה לבניית אתרים רספונסיבים בצורה עצמאית, קלה ונוחה, לחיסכון כספי, להעצמת חווית הגלישה ולהנאה מרובה בעת הגלישה באתר מעוצב באופן מקצועי. אין צורך בידע קודם, בצורה קלה ונוחה תוכלו לראות את האתר שלכם בתוך מספר דקות באוויר.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014