טיפים בעת בניית אתר רספונסיבי למסחר
תחום המסחר באינטרנט הולך וגדל, ואנחנו יכולים לראות היום אתרי מסחר רבים המוכרים בגדים, נעלים, ספרים, מוצרי עיצוב, תכשיטים, מוצרים לתינוקות, משחקים ועוד. אחד החידושים האחרונים בתחום הינם אתרי מסחר הבנויים בצורה רספונסיבית, כלומר – מותאמים בעיצוב שלהם בצורה אידיאלית אל המובייל והטאבלט, וזאת, בשל העבודה, שמרבית הגולשים באינטרנט עברו לעשות זאת באמצעות מכשירי הטלפון הניידים או הטאבלטים. אך לפני שאתם מקימים אתר מכירה דינאמי, ישנם מספר דגשים אליהם מומלץ להתייחס, על מנת שחוויית הקנייה תהייה נוחה ותטיב עם הגולשים שלכם.
כיתוב גדול וברור
הדבר החשוב ביותר ביצירה של אתר רספונסיבי למסחר הינו כיתוב. חשוב לבחור בגופן שיהיה קל לקריאה, ברור ומספיק גדול על מנת שיהיה נוח לגולש לקרוא את הפרטים באמצעות המובייל. אפשרות הגדלת הטקסט הינה פיצ'ר נוסף שניתן להכניס לאתר שלכם באמצעות תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים.
תמונות
אין ספק כי תמונות זה דבר מוכר. תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים מאפשר לכם לשלב כמות גדולה מאוד של תמונות המוצר. מומלץ להכניס יותר מתמונה אחת לכל מוצר, וממספר זוויות שונות. כמו כן, תוכלו להשתמש בכפתור הגדל תמונה, על מנת שניתן יהיה לראות פרטים נוספים ואלמנטים קטנים בתמונת המוצר גם באמצעות המובייל.
ביקורת
מומלץ להוסיף מתחת לפרטים על המוצר גם ביקורת של גולשים, זהו כלי יעיל במיוחד על מנת לשכנע את הגולש לקנות את המוצר האיכותי והייחודי שלכם. כמו כן, אל תשכחו לאפשר לכתוב ביקורת בצורה נוחה וקלה.
אמצעי תשלום
אמצעי התשלום מאפשר לגולש לדעת כיצד בדיוק מתבצעת הקנייה, והיכן ללחוץ. על מנת להקל על הגולשים שלהם באתר הרספונסיבי לבצע את הקנייה, מומלץ לשלב כפתור paypall, המאפשר לבצע את הקנייה במהירות, מבלי צורך להזין את כל פרטי כרטיס האשראי. כפתור הקנייה הגדול מזמין את הגולש שלכם לקנות בנוחות ובמהירות.
Simbla מאפשרת לכם ליהנות מיצירה של אתר רספונסיבי, באופן קל, נוח וזמין בעבור חווית גלישה וקנייה נוחה ואיכותית.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014