החידוש של תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים
היום, לכל אחד מאיתנו כמעט יש טלפון סלולרי חכם, ואת מרבית הגלישה שלנו באינטרנט אנחנו עושים באמצעות הטלפון הסלולרי. למעשה, עיקר השימוש בטלפון הסלולרי מושקע בגלישה באינטרנט, מתוך כך תוכנות לבניית אתרים מאפשרות לנו היום ליהנות ממגוון של פתרונות לבניית אתרים המותאמים למובייל, כאשר החידוש החם ביותר הינו תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים.
בין אתר מותאם מובייל לאתר דינאמי

אחד הפתרונות הראשוניים שהוצעו לצורך גלישה באינטרנט הינו בנייה של אתר ייחודי למובייל. כלומר, פיתוח של אתר נוסף לאתר הקיים שלנו, זה שעוצב בעבור המחשבים. בניית אתר מובייל לרוב נעשית במתכונות מצומצמת יותר מזו של האתר הרגיל, וזאת מאחר ואין לנו אפשרות להעמיס מידע שיכביד על זמן עליית האתר, וכן, אין ללקוחות ולבעלי האתר את היכולת הכללית להשקיע משאבים רבים בפיתוח ובתחזוקה של שני אתרים במקביל. מתוך כך, נוצר האתר הרספונסיבי – האתר בעל העיצוב הדינאמי.
המשמעות של אתר רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי הינה למעשה יצירה של אתר אחד, אשר מראש מאפשר לנו להתאים אותו לכל סוג של מובייל או טאבלט. מאחר וישנם סוגים רבים של טלפונים סלולריים חכמים, סוגים שונים של טאבלטים, מסכים בגדלים שונים ורזולוציות משתנות, הרי שעל ידי בניית אתר רספונסיבי, אנחנו יוצרים עיצוב דינאמי המסוגל להתאים את עצמו באופן אוטומטי לכל סוג של ממשק גלישה. האתר הרספונסיבי מעניק לנו את היכולת, בהינף יד, להתאים את עצמו לכל סוגי הגלישה הקיימים, ואף העתידיים, מה שבהחלט חוסך לנו בהוצאות על פיתוח, שינוי ותחזוקה של האתר שלנו.
במקום להשקיע בשני אתרים במקביל, ניתן היום ליהנות מתוכנה לבניית אתרים רספונסיביים, המקצרת לנו את התהליך, יוצר חוויית משתמש איכותית ומשדרגת את איכות ונוחות הגלישה. אין ספק כי מדובר בחידוש משמעותי של ממש. חברת Simbla מזמינה אתכם ליהנות ממשק נוח וקל לשימוש לצורך יצירת אתר רספונסיבי, דינאמי ומקצועי.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014