למה אנחנו צריכים בניית אתר רספונסיבי
בשעה בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, אנחנו לא יכולים להישאר מאחור. בשנה האחרונה אנחנו עדים ליותר ויותר גולשי אינטרנט המעדיפים לגלוש באמצעות המובייל או הטאבלט, מה שמשאיר את רוב אתרי האינטרנט מאחור. חוסר ההתאמה בין אתר אינטרנט רגיל למובייל עשוי לגרום לנטישה של גולשים – דבר שהוא בהחלט לא כדאי ולא רצוי. לכן בניית אתר רספונסיבי אשר מאפשר לנו ליצור עיצוב דינאמי המתאים את עצמו לכל ממשקי הגלישה, הינו הפתרון הטוב ביותר.
על ההבדלים בין אתרים רגילים לאתרים רספונסיביים
ההבדל המשמעותי ביותר בין אתר רגיל לבין אתר רספונסיבי הינו בחוויית המשתמש. בעוד באתר הרגיל אנחנו לא משתמשים באצבעות שלנו, אלא בעכבר, הרי שהנראות של האתר ואפשרויות הגלישה בו באמצעות המובייל מצטמצמות. אתר רספונסיבי מאפשרת לנו לנצל את כל היתרונות של המובייל לטובת חוויית גלישה, נוחות גלישה וצפייה באתר בעבור הגולש – אלמנט שאנחנו כלל לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר עליו בעולם המתקדם בו אנחנו חיים.
הכפלת האתר
אחד הפתרונות הראשוניים שנוצרו על מנת להתאים את האתר למוביילים ולטאבטלים הוא על ידי הכפלת האתר או יצירה של אתר המותאם לצפייה באמצעות המובייל. הכפלה של האתר מצריכה מאיתנו להשתמש באמצעות תוכנה לבניית אתרים המותאמים פעם אחת למחשבים ופעם אחת למוביילים – דבר שמייקר בהחלט את עלויות הפיתוח ואת התחזוקה של שני אתרים נפרדים. כמו כן, מאחר ואנחנו לא יכולים להתאים את הכל, פעמים רבות בעלי האתר פשוט מחליטים לצמצם את אתר המובייל, על מנת שלא לשאת בעלויות הפיתוח הגבוהות.
פיתרון העיצוב הדינאמי
בניית אתר רספונסיבי למעשה פותר לנו את הצורך בהכפלה של האתר, על ידי תוכנה לבניית אתרים רספונסיבים אנחנו למעשה עובדים על פלטפורמה אחת המאפשרת לנו בכל פעם מחדש להתאים את האתר שלנו אל ממשקי גלישה שונים, וזאת באמצעות קביעת הרזולוציות. Sinbla יצרה בעבור לקוחותיה ממשק תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים קלה ונוחה במיוחד למשתמש. אין צורך בידע או בעבודה קשה, ותוך מספר דקות ניתן יהיה לקבל אתר מעוצב דינאמי המותאם לכל סוגי הממשקים.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014