יצירת חווית משתמש באמצעות בניית אתר רספונסיבי
אתרים רספונסיביים נוצרו בראש ובראשונה על מנת לשפר את חוויית המשתמש בעת הגלישה. יחד עם זאת, עדיין ישנם הרבה אלמנטים אשר יוכלו לסייע לכם לשפר את החוויה של הגולשים שלכם. לפניכם, מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם ליצור ולשפר את חווית המשתמש באמצעות בניית אתר רספונסיבי.

להכיר את הגולשים

אתם חייבים להכיר את הגולשים שלכם על מנת שתוכלו ליצור עבורם חוויית משתמש איכותית, קלה ונוחה. לשם כך, מומלץ שתשאלו את עצמכם מספר שאלות ביחס לשירות או למוצר שאתם מספקים ובהקשר של הגולש. חישבו, מאיזה ממשקים מגיעים אליכם הגולשים? למה הם גולשים אליכם? מתי הם גולשים אליכם? באיזו תדירות? כל אלו יאפשרו לכם לדעת טוב יותר על הגולשים שלכם, ובהתאם לכך להציעה בצורה טובה יותר את הפתרונות.

ליצור תוכן מתאים

תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים מאפשרת לכם ליצור תאימות אל כל סוגי ממשקי הגלישה, לכן, אתם צריכים לקחת בחשבון כי הגולשים שלכם מגיעים גם מהטלפון החכם וגם מהטאבלט, לכן, התוכן של האתר חייב להתאים לסוג כזה של גלישה. אל תרבו במילים, אל תאריכו בהסברים, מומלץ להיות קצרים וממוקדים, להוסיף תמונות לצורך המחשות, וליצור גלישה שהיא נוחה וקלה לניווט. הטקסטים חייבים להיות קולעים וברורים, אין מקום להרחיב, צרו תוכן שקורא לפעולה.

הפכו אלמנטים ללחיצים

גלישה במובייל היא גלישה על ידי מסך מגע, וכאשר האלמנטים של האתר לחיצים וברורים, כמו – לחיצה על מספר טלפון מובילה ישן אל פונקציית החיוג, לחיצה על כתובת המייל מובילה ישר אל פונקציית כתיבת מייל, לחיצה על הכתובת מובילה אל המפה – כל אלו משדרגים את חוויית הגלישה.
צרו טפסים ברורים

אם יש לכם טפסים באתר, חשוב מאוד שהם יהיו קלים למילוי, ברורים ומהירים במיוחד. מאחר ופעולת הלחיצה נעשית עם האצבע, שימו לב כי יש מספיק מקום למילוי הטופס, שיש קישור לעזרה, שניתן למחוק בקלות נתונים שגויים שהוקשו – וכמובן, שהטופס קצר ולא ארוך.
Simbla מזמינה אתכם ליהנות מתוכנה לבניית אתר רספונסיבי בקלות, נוחות ובמיקסום חוויית הגלישה של הגולשים שלכם.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014