על עיצוב בעת בניית אתר רספונסיבי
בניית אתר רספונסיבי מחייבת אותנו לתכנן ולחשוב מראש על העיצוב. אתר רספוניסיבי נועד מלכתחילה ליצור חוויית גלישה אופטימלית בעבור הגולש, ולכן, עלינו להבין היטב מה אנחנו מציעים לגולשים שלנו ואיך אנחנו רוצים שהם יחוו את האתר שלנו, על מנת למנוע מצב של נטישת גולשים. Simbla מציעה לכם תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים, כאשר העיצוב והממשקים מותאים מראש למגוון רחב של צרכים וסוגי אתרים. יחד עם זאת, מומלץ מראש לחשוב היטב על האתר שלכם, איך אתם רוצים שהוא יראה ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.
הכירו את המתחרים

הדרך הטובה ביותר לדעת מה אתם רוצים או לא רוצים באתר שלכם, הוא לדעת מה יש באתרים מתחרים המציעים שירות או מוצר הדומה לשלכם. אם אתם משרד נסיעות, חברת שיווק, חנות בגדים, מרפאה או נותני שירות, תוכלו לגלוש אל אתרים שונים המציעים את אותו הדבר על מנת לבדוק מה יש ומה אין באתר שלהם. המתחרים הם בסיס טוב ונכון לדעת כיצד אתם רוצים לתכנן את העיצוב שלכם.
בידקו את המטרות שלכם

מה אתם רוצים להעביר באתר שלכם? איזה מסר אתם שולחים לגולשים שלכם? מה אתם מציעים להם? כל אלו הינם נתונים חשובים אליהם יש להתייחס בעת בניית האתר. תוכנה לבניית אתרים של Simbla מאפשרת לכם לשקלל את כלל הנתונים על מנת ליצור ממשק אינטרנטי נוח ומזמין, יחד עם זאת, אפשרויות הבחירה הן שלכם, לכן, שימו לב שאתם בוחרים היטב.
אל תוותרו על הנוחות

אתרים רספונסיביים מאפשרים לכם ליצור חווית גלישה נוחה ומתקדמת, לכן, אין ספק, כי על אף הצורך שלנו בחדשנות ומקוריות, אנחנו לא יכולים בשום פנים לוותר על נוחות הגלישה. זיכרו, כי באתרי מובייל אנחנו עובדים עם האצבעות, אנחנו חייבים לשים לב לגודל של הגופן ולנראות של הגופן על מנת שהכל יהיה נוח וברור בעבור הגולש.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014