תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים
Simbla מזמינה אתכם ליהנות מתוכנה לבניית אתרים רספונסיביים בקלות, ללא צורך בידע מוקדם, ללא צורך בידע בעיצוב, בתיכנות או בבניית אתרים. כל מה שאתם צריכים הוא לבחור את הפלטפורמה המתאימה לכם, להזין את הנתונים, וליהנות מיצירת אתר רספוניסיבי לחוויית גלישה מעצימה.

החשיבות של אתרים רספונסיביים

בניית אתר רספונסיבי הינה קריטית מאוד, בעיקר בימים אלו, בהם עיקר הגלישה נעשית לא באמצעות מחשבים, אלא דווקא באמצעות טאבלטים וטלפונים חכמים. הגולשים, מוצאים את עצמם תרים אחר מידע או מוצר באמצעות הטלפון החכם, ולצורך כך, הדרישה לחוויית גלישה מותאמת הינה הכרחית. בניית אתר רספונסיבי מאפשרת לכם ליצור עיצוב דינמי המתאים את עצמו באופן אוטומטי אל כל ממש של גלישה, מבלי להכפיל או לשלש את האתר לכל סוג של ממשק גלישה.

הקלות שבשימוש
תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים מבית Simbla הינה קלה ופשוטה במיוחד, הנעשית ללא מאמץ וללא צורך בידע מוקדם. מתוך מספר תבניות איכותיות המותאמות למגוון רחב של סוגי אתרים, תוכלו לבחור את התבנית המתאימה לכם ולהתחיל ליצור בניית אתר רספונסיבי באופן מרשים במיוחד. למעשה, מדובר בתוכנה אשר יושבת על ענן, כך שאתם לא צריכים להתקין אותה, אלא רק לקבל קוד גישה. האיכות, העיצוב והממשק הינו נוח, יעיל ומתקדם, ותוך מספר דקות תוכלו להתבונן באתר שיצרתם, המותאם באופן מושלם אל מחשבים ניידים, טלפונים חכמים וטאבלטים.

הטכנולוגיה המתקדמת
Simbla יצרה עבורכם טכנולוגיה מתקדמת ונוחה לשימוש, ליצירת אתר רספונסיבי מושלם ואיכותי, ללא כל מאמץ. הטכנולוגיה מבוססת על ממשק גרירה של Drag & Drop, כך שאתם רק צריכים לבחור לאן אתם רוצים להזיז את האלמנטים השונים שיש בדף ופשוט לזרוק אותם אל המשבצת המתאימה לכם.
תוכנה לבניית אתרים של Simbla הינה מן המתקדמות ביותר הקיימות היום. בזמן שאתם לא יכולים להתפשר על עיצוב ועל התאמה מלאה אל ממשקי הגלישה השונים, Simbla מזמינה אתכם לעשות זאת בקלות וביעילות, והתוצאות מדהימות ומרשימות במיוחד.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014