מהו אתר רספונסיבי
כמה פעמים ביום אתם גולשים אל אתרי אינטרנט באמצעות הסמארטפון? האם אתם מוצאים את עצמכם מעדיפים לגלוש באינטרנט באמצעות הטאבלט? על פי נתונים, ישנה עלייה גדולה מאוד באחוזי הגלישה באמצעות ממשקים טכנולוגיים חדשניים, כמו טלפונים סלולאריים וטאבלטים, ומתוך כך עלה הצורך ביצירה של אתרי אינטרנט המתאימים בעיצוב שלהם אל ממשקי גלישה אלו.
יצירת אתר רספונסיבי

אתר רספונסיבי הינו אתר אשר בצורה אוטומטית מתאים את עצמו אל ממשקי הגלישה, בין אם במחשבים ניידים, טלפונים חכמים או טאבלטים. בניית אתר רספונסיבי כלומר – יצירת עיצוב דינמי לאתר, מאפשר לנו להתאים את האתר שלנו, בהינף יד, אל כל ממשקי הגלישה, על מנת לאפשר לגולשים שלנו חוויית גלישה נעימה ומזמינה, מבלי שנצטרך לבנות אתר ייעודי לכל אחד ממשקי הגלישה השונים הקיימים היום, או כאלה, שעוד נראה בעתיד.
היתרון של אתר רספונסיבי

אף בעל אתר לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור, בשעה שהטכנולוגיה דוהרת קדימה והתחרות על כל גולש הולכת וגדלה, יצירה של אתרים רספונסיבים הינה הדבר הגדול הבא. העיצוב הדינמי מעניק לנו את היכולת לבחור את הרזולוציות המתאימות לכל פונקציה ועיצוב של האתר, על מנת שהגולש יוכל ליהנות מהגלישה בצורה אופטימלית. במקום לבנות מספר אתרים לכל סוג של ממשק, אנחנו בונים אתר אחר אשר מתאים את עצמו אל ממשק הגלישה בצורה ישירה.
החשיבות של אתר רספונסיבי

מאחר ואנחנו מעוניינים ליצור חשיפה גדולה ככל שניתן לאתר שלנו, אנחנו חייבים להתאים אותו אל הגולש. חוויית הגלישה הינה חשובה מאוד בעולם התחרותי של ימינו, ועל ידי יצירה של אתר רספונסיבי אנחנו יכולים להעצים את חוויית הגלישה. התאימות האוטומטית אל הממשק מאפשרת לגולש ליהנות בגלישה, בין אם הוא נכנס אל האתר מהמחשב הנייד, הסמארטפון או הטאבלט.
Simbla יצרה תוכנה לבניית אתרים רספונסיבים, המאפשרת לכם להתקדם אל המחר וליצור אתר רספונסיבי המתאים את עצמו אל ממשקי הגלישה השונים בצורה קלה ונוחה, ללא כל צורך בידע בתיכנון, תיכנות, או עיצוב.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014