כל מה שרציתם לדעת על בניית אתר רספונסיבי

אפשרויות הגלישה באינטרנט השתנו בשנים האחרונות, אנחנו כבר מזמן לא רק גולשים באינטרנט באמצעות מחשבים שולחניים, אלא באמצעות מחשבים ניידים, טלפונים סלולאריים, טאבלטים ואפילו מהטלוויזיה. בניית אתר רספונסיבי מאפשר ליצור תאימות עיצוב מלאה אל כל פלטפורמות הגלישה, בקלות ובמהירות.
מהו אתר רספונסיבי?

אתר רספונסיבי הוא אתר המתאים את עצמו באופן אוטומטי אל פלטפורמת הגלישה, בין אם הגולש נכנס אל האתר באמצעות המחשב האישי, הסמארטפון או הטאבלט – האתר מתאים את עצמו בצורה אוטומטית. אתר אספונסיבי הוא אתר אשר מאפשר עיצוב דינמי, כזה המתאים את עצמו אל רזולציית המסך לצורך צפייה באיכות הגבוהה ביותר, עם יתרון נוסף – התאמה אל מסכי המגע. מאחר ומרבית הגלישה באינטרנט נעשית באמצעות טאבלטים או סמארטפונים הרי שפיצ'ר המגע הינו אחד הפיצ'רים החשובים ביותר, ועיצוב אתר רספונסיבי מאפשר לנו לעשות זאת בצורה האופטימאלית ביותר.

איך זה עובד?

תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים למעשה משתמשת במספר של טכניקות וכלים עיצוביים המאפשרות לנו להתאים ולקבוע מה יהיה גודל הנראות והרזולוציה במגוון רחב של מסכים, וזאת, בכדי לאפשר לגולש חווית גלישה נעימה ודינאמית. למעשה, עיצוב רספונסיבי מאפשר לנו גם לחסוך בעלויות על בנייה של מספר אתרים מקבילים המותאמים, כל אחד מהם, באופן נפרד, אל פלטפורמות הגלישה – כך, אנחנו גם חוסכים זמן וגם חוסכים כסף, ואפילו מאפשרים לנו ליצור תאימות לאתר אל עבר פלטפורמות עתידיות.

למה זה כדאי?
כל בעל אתר לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור. כאשר מרבית הגולשים מבצעים את הגלישה באינטרנט ממשקים שונים, האתר חייב להתאים את עצמו אל הממשק על מנת ליצור חוויית גלישה איכותית ונעימה בעבור הגולש. לכן, עיצוב אתר רספונסיבי מאפשר בצורה קלה ונוחה להתאים את האתר אל כל ממשקי הגלישה, בצורה אידיאלית, תוך דגש על עיצוב נוח ומזמין בעבור הגולש.
Simbla מזמינה אתכם ליהנות מתוכנה לבניית אתרים בצורה רספונסיבית, לחוויית גלישה איכותית ומעולה.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014