סוגי תוכנה לבניית אתרים

כשם שאנחנו יכולים לראות סוגים שונים של אתרי אינטרנט, כמו אתרי תוכן מלאי עמודים, פורטלים של חדשות, דפי נחיתה לצורך פרסום או קמפיין, אתרים קטנים בעלי דף אחד – כך, יש סוגים שונים של תוכנות לבניית אתרים. כל תוכנה לבניית אתרים מאפשרת לנו ליצור סוג אחר של אתר, לכן, חשוב מראש להגדיר איזה אתר אנחנו בדיוק רוצים לפני שאנחנו בוחרים את סוג התוכנה שתשמש אותנו לצורך הקמת האתר.

האתר הקטן – מיני סייט

המיני סייט הינו למעשה אתר קטן, אשר לרוב נע בין דף אחד לחמישה דפים. המיני סייט נועד לתת מידע כללי על בית העסק או נותן השירות ומאפשר לקבל נתונים ראשוניים וכמובן ליצור קשר עם בית העסק. בדרך כלל, באתר הקטן לא יהיו לנו פונקציות של פורום או צ'ט, מאחר וזוהי לא מטרת האתר. אתרים קטנים יתאימו לנותני שירות, כמו חשמלאים, אינסטלטורים, רופאים ועוד.

אתר תדמית

אם המטרה שלכם היא להגדיל בצורה נרחבת את כמות הלקוחות שלכם, אתם חייבים לעשות עליהם רושם, וזאת תוכלו לעשות באמצעות הקמה של אתר תדמית. אתר התדמית נעזר באופן רב באפשרויות גרפיות ופלאש, סרטוני וידאו, מוזיקה ועוד. אתר תדמית יתאים מאוד למספרות, מעצבים, חברות גדולות ומבוססות ועוד.

אתר מכירה

חנויות האינטרנט צצות ללא במהירות, ובהחלט ניתן להשתמש בסוגים של תוכנה לבניית אתרים להקמה של חנות און-ליין. ממשק התוכנה בנוי בצורה כזו המאפשרת לכם להכניס את הפריטים, לקבוע את המחירים, להוסיף תמונות ולהגיע אל הלקוחות שלכם בצורה מהירה, נוחה ובטוחה, תוך אפשרות של סליקת כרטיסי אשראי.

אתר קהילה

אתרי קהילה הינם אתרים שיתופיים, לרוב נוכל לראות משפחות שהחליטו להקים אתר משפחתי, או חברים מבית הספר, מתנ"סים ועוד. מטרת האתר היא לאפשר לשמור על קשר, להחליף מידע, ליצור סוג של מאגר זכרונות ועוד.
במידה ואתם מעוניינים לבחור תוכנה לבניית אתרים חשוב מאוד לבדוק האם התוכנה תוכל לספק לכם את כל הדרוש על מנת להקים את סוג האתר בו אתם מעוניינים.


אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014