לבנות אתר בקלות בעזרת תוכנה לבניית אתרים

עד לפני כמה שנים, על מנת לבנות אתר באינטרנט היה עליכם להכיר את שפת האינטרנט, את הקודים ואת הפונקציות על מנת להקים את האתר המיועד. היום, אפשר כבר למצוא תוכנה לבניית אתרים לאינטרנט, אשר מייעלת ומזרזת את התהליך, ומאפשרת, גם למי שמעולם לא בנה אתר בעבר, להקים אתר אינטרנט.
איך זה עובד?

תוכנה לבניית אתרים נבנתה תוך חשיבה רבה על המשתמש הסופי, זה, שאין בידיו את כלי התכנות או העיצוב. תוכנות מסוג זה מאפשרת גם למתחילים לבנות אתר אינטרנט לבית העסק שלהם או לקהילה שלהם, בצורה פשוטה, נוחה ונגישה, תוך שימוש בפורמטים שתוכננו מראש, כך שכל שעליהם לעשות הוא להוסיף את הכיתוב, לבחור את התמונות, את מספר הדפים לאתר, להוסיף או להשמיט אפשרויות, ותוך מספר שעות אפשר לראות את האתר באוויר.
למי זה מתאים?

תוכנה לבניית אתרים מתאימה לאלו המעוניינים להקים אתר אינטרנט מבלי להיכנס אל עלויות גבוהות. תוכנות אלו לרוב נותנות מענה לבעלי מקצועות חופשיים, למי שרוצה לבנות אתר קטן המיועד לפלח שוק מסוים או למי שפשוט חשוב לו שהמידע אודות השירותים שהוא מספק יהיו נגישים לכולם. אם אתם לא חייבים עיצוב מתוחכם, או אם אין לכם אספירציות להפוך לאתר תקשורת או חדשות, או פורטל רב עמודים, הרי שתוכנה מסוג זה תוכל בהחלט להתאים לכם.
כמה זה עולה?

אפשר למצוא היום מגוון רחב של תוכנות לבניית אתרים, חלקן ניתנות באופן חינמי ואחרות עולות כסף. ההחלטה במה לבחור היא בהתאם לצרכים שלכם, האם אתם רוצים חבילה הכוללת גם אחסון של האתר באוויר, או אולי אתם מעוניינים גם בתמיכה טכנית בעת הצורך. האם אתם רוצים עיצוב בהתאמה אישית, או שאתם מוכנים להסתפק בטמפלטים שהתוכנה מציעה. אין ספק כי המחיר של תוכנה לבניית אתרים באופן חופשי תהייה זולה בעשרות מונים אל מול תשלום לחברה שתבנה לכם את אתר האינטרנט שלכם.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014