תוכנה לבניית אתרים לבית עסק 

היום, כל בית עסק שרוצה להגדיל את כמות הלקוחות שלו, חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. בין אם מדובר בעסקים הנותנים שירותים, כמו חשמלאי, אינסטלטור, מדביר, נגר, ובין אם מדובר בבעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, מעצבים, מתרגמים, או כל אחד אחר, אתר האינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר, אשר כמובן מראה על רצינות, אחריות ומהימנות. יחד עם זאת, מאחר ומדובר באתר אינטרנט אשר מטרתו לתת מידע אינפורמטיבי, אין צורך להשקיע בעלויות גדולות בבנייה ובעיצוב האתר, אלא ניתן להקים את האתר באמצעות תוכנה לבניית אתרים חינמית לחלוטין.
החשיבות של אתר אינטרנט לעסקים

אמנם אתם בעלי עסק או נותני שירות, אך מצד שני גם לקוחות. חשבו לרגע, כיצד אתם עצמכם נוטים ליצור קשר עם בעלי מקצוע חדשים, האם אתם מסתפקים רק בפלייר, מודעה ברחוב או המצלמה מחבר, או שאתם מעוניינים לקבל רקע מקדים לפני שאתם יוצרים קשר עם אותו בעל מקצוע. אתר אינטרנט לעסקים מאפשר לכם למשוך אליכם לקוחות בצורה בטוחה ומהימנה, בעזרת אתר האינטרנט תוכלו לא רק לקדם את בית העסק שלכם, אלא גם לאפשר ללקוחות פוטנציאליים לקבל את הרקע המקדים על מנת שיוכלו ליצור איתכם קשר.
ליצור אתר בחוכמה

ישנם סוגים שונים של אתרי אינטרנט, אך כאשר מדובר בבנייה של אתר אינטרנט אינפורמטיבי, אין דבר פשוט וקל יותר מאשר להקים את האתר באמצעות תוכנה לבניית אתרים לאינטרנט. על ידי שימוש בתוכנה בעלת ממשק ידידותי ונוח, תוכלו, גם ללא כל ידע מוקדם, לבנות את האתר שלכם, ולחסוך אלפי שקלים על בנייה של אתר. תוכנה לבניית אתרים הינה כלי עזר פרקטי ומצויין, בעיקר כאשר מדובר בהקמה של אתר אינפורמטיבי. תוכלו להכניס תמונה שלכם, תוכלו להסביר אודות השירותים אותם אתם מספקים, לספק מידע אודות זמני שירותי ואזורי השירות ועוד.
אתר אינטרנט הינו אחד הכלים חשובים ביותר להשגה של לקוחות חדשים ושמירה על לקוחות קיימים. תוכנה לבניית אתרים הינה אפשרות זמינה, נוחה ומהירה לבניית אתר מסוג זה.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014