תוכנה לבניית אתרים לטלפונים חכמים
בעולם המתקדם שלנו, אנחנו גולשים באינטרנט לא רק באמצעות המחשב הנייד, אלא גם, אם לא בעיקר, בטלפונים החכמים שלנו. הסמארט-פון הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ונדמה, כי אתם מרבית המידע אנחנו דווקא מעדיפים לשאוב מגלישה באמצעות הטלפון החכם. היום, כמעט כל בעלי האתרים הבינו, כי ללא התאמה של האתר הקיים אל ממשקי הטלפון החכמים, אין למעשה כל קיום לאתר עצמו. לכן, חברות רבות פיתוחו תוכנה לבניית אתרים אשר נותנת מענה גם לגלישה באמצעות מחשבים ניידים וגם לגלישה באמצעות טלפונים חכמים.
מדוע חשוב להתאים את האתר לטלפונים חכמים?
אם יצא לכם לגלוש באמצעות הטלפון החכם שלכם אל אתר אינטרנט שאינו מותאם בצורה ייעודית לגלישה באמצעות הטלפון הנייד, הרי שהנראות של האתר תהייה בעייתית. השורות עשויות לזוז ממקום למקום, העיצוב לא יראה בצורה מיטבית ולרוב גם לא ניתן יהיה לעשות שימוש בפונקציות שונות, כמו יצירת קשר, תגובות בפורום או אפילו שיתוף של העמוד או המוצר שבאתר. לכן, התאמה של האתר אל גלישה בטלפונים ניידים הינה חיונית וחשובה מאין כמותה.
איך בונים אתר לטלפון חכם?
תוכנה לבניית אתרים באינטרנט מאפשרת לכם לבחור להתאים את האתר הקיים שלכם או ליצור אתר קיים בהתאמה גם לפלטפורמה של הטלפונים החכמים. לכן, כאשר אתם באים לבנות אתר חדש באמצעות תוכנה ייעודית, חשוב לבדוק האם יש את הפונקציה של התאמת האתר אל ממשקי הטלפונים החכמים. ההתאמה של האתר אותו אתם בונים אל גלישה באמצעות הסמארט-פון נעשית בלחיצת כפתור, וללא כל צורך בידע מקדים או בעבודה מרובה. זהו בדיוק היתרון של תוכנה לבניית אתרים אשר מאפשרת לכם ליצור ממשק מקביל גם לגלישה באמצעות טלפונים חכמים.
התחרות בה אנחנו נמצאים היום על כל גולש הולכת וגדלה, ולכן, אין לכם את האפשרות לוותר על הגולשים בסמארט-פונים. בחירה בתוכנה לבניית אתרים אשר מאפשרת לכם ליצור תאימות אל גלישה בטלפונים חכמים הינה כדאית במיוחד.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014