האם כדאי ללמוד עיצוב אתרים כדי לבנות אתר?

התשובה היא כמובן אינדיבידואלית לכל אדם, והרצון ללמוד נושאים חדשים הוא בהחלט לגיטימי. השאלה היא האם יש לכם זמן, והאם אין לכם דברים אחרים, טובים יותר לעשות למען העסק. במידה ויש לכם את הזמן הנדרש, והתחום של עיצוב אתרים מעניין אתכם, אין שום סיבה שלא תלכו ללמוד את הנושא. יחד עם זאת, עליכם לדעת שלימוד הנושא במסגרת קורס אינו מעניק לכם את היכולת לבנות את האתר הטוב ביותר עבור העסק שלכם, ובנייה של אתר דורשת הרבה מעבר למעגלי הידע הנלמדים במסגרת קורס עיצוב אתרים.

לא רק ידע, גם ניסיון

בניית אתר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו שורה של נושאים ותחומים כדוגמת בחינת מטרות האתר, מאפייני הפעילות של העסק, מאפייני הפעילות הצפויה של הגולשים באתר, ידע וכשרון עיצוב, ויכולת להתעדכן כל הזמן בחידושים המתווספים חדשות לבקרים אל תוך העולם של בניית אתרים. אדם שסיים זה עתה לימודי בניית אתרים, אינו מסוגל בדרך כלל לבנות אתרים מקצועיים באותה רמה שבונה אותם אדם שכבר עוסק בתחום זה במשך שנים ארוכות, והתנסה בבנייה של אין ספור אתרים מתחומים שונים ומסוגים שונים.

מורכבות הולכת וגוברת בעולם של בניית אתרים

העולם של עיצוב אתרים הולך ונעשה יותר ויותר מורכב ככל שגם עולם הטכנולוגיה הולך ומתקדם. אם בעבר היה צורך לבנות אתר שמתאים למסך מחשב רגיל, כיום יש צורך לבנות אתר שיודע להתאים את עצמו באופן אוטומטי לכל סוג של מכשיר ולכל גודל של מסך מהם מתבצעת הגלישה. כך למשל, האתר שלכם צריך להתאים את עצמו הן עבור גולש המגיע לאתר מן המחשב הביתי שלו, והן עבור גולש המגיע אל האתר דרך מכשיר הסלולר שלו, או הטאבלט שלו.

כדאי, אבל תלוי למה

בשורה התחתונה, אם אתם מעוניינים ללמוד את הנושא של בניית אתרים מתוך עניין, ומתוך כוונה שזה יספק לכם תועלת בבניית ותחזוקת האתר שלכם, זו היא בהחלט אפשרות לגיטימית שיכולה להוכיח את עצמה כיעילה. יחד עם זאת, אל תעשו זאת רק בגלל שאתם רוצים לבנות אתר לעסק, אבל לא רוצים לשלם לאיש מקצוע.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014