כיצד לבחור איש מקצוע בתחום של עיצוב אתרים?

אנשים רבים המעוניינים לבנות אתר אינטרנט לעסק, עושים את הטעות הנפוצה של שאיפה לנוכחות אינטרנטית כלשהי מבלי לבחון את התוצאה הסופית על פי סטנדרטים עסקיים מתאימים. אתר אינטרנט לא יוכל להעניק לעסק שלכם שום תועלת, אם הוא לא יהיה בנוי בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עבור העסק שלכם. האינטרנט מלא במיליארדי אתרי אינטרנט שאף אחד לא נכנס אליהם, והפעמים הבודדות שבהם מישהו אכן מגיע לאתר, יכולות לייצר יותר נזק עבור העסק מאשר תועלת.

איש מקצוע בעל התמחות בענף הכלכלי שלכם

מהסיבה הזאת, אתם רוצים לבחור היטב את איש המקצוע שיבנה עבורכם את האתר, איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב אתרים, בעל ניסיון בבניית אתרים ואם אפשר גם בעל התמחות בסוג האתר שבו אתם מעוניינים ואולי אף בתעשייה או בענף הכלכלי אליו משתייך העסק שלכם. ישנה חשיבות רבה להיכרות של מעצב האתר עם הצרכים שלכם, עם היעדים שלכם, עם האופן בו תוכלו למנף את האתר בצורה הטובה ביותר עבור העסק, ולשם כך עליו לאחוז בניסיון עתיר בעולם בניית האתרים, ובכלל זה גם בניסיון סביב ענף המשק שבו פעיל העסק שלכם.

המלצות ובחינת תיק עבודות

כדי לבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר בתחום של עיצוב אתרים, אתם רוצים לבדוק תחילה האם תוכלו לקבל המלצות מחברים, בני משפחה או עמיתים למקצוע. קבלת המלצות היא תמיד דרך טובה ויעילה לייצר כיווני בדיקה שלאחר מכן ניתן להמשיך ולהעמיק בהם. לאחר שגיבשתם מספר כיוונים, אתם רוצים לבדוק העבודות הקודמות של אותו מעצב אתרים שבו את מתעניינים. בקשו מהמעצב רשימה של אתרי אינטרנט שנבנו על ידו, ואשר תוכלו לבקר בהם כדי להתרשם מעבודתו.
שפטו את האתרים מנקודת מבטכם כגולשים
היכנסו לאתרים אלה, בידקו את ההתאמה שלהם למסכי מחשב, מסכי סמארטפון ומסכי טאבלט, בדקו את קווי העיצוב הכללים, ובאופן כללי, מנקודת מבט של גולשים רגילים, נסו לדרג את חוויית הגלישה שלכם באתרים השונים. לאחר שתבדקו מספר אנשי מקצוע, תוכלו להבחין בכך שמתגבש כיוון מסויים כלפי איש מקצוע אחד נבחר.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014