כמה עולה שירות של עיצוב אתרים?

העולם של עיצוב אתרים הוא עולם גדול ומגוון, וכולל בתוכו אין ספור אפשרויות כפי שהיה ניתן לצפות כאשר רואים את הגיוון הרב הקיים באינטרנט. אם אתם מתכוונים לבנות אתר אינטרנט, ישנן אין ספור דרכים בהן תוכלו לבחור, החל מאתר פשוט, טקסטואלי, דרך אתר תדמית, וכלה באתר מורכב ואינטראקטיבי המשלב בתוכו גם מאגרי מידע, טפסים למילוי על ידי המשתמשים וכדומה. כל אחד מסוגי האתרים האלה כרוך בהיקפים שונים של עבודה ובמעגלי ידע שונים, ובהתאם לכך המחיר יכול להשתנות בטווח שאין שום יכולת להגדיר אותו.

אתרים קטנים וחובבניים מול אתרים מקצועיים וגדולים

אם אתם מתכוונים לבנות אתר פשוט למדי, תוכלו למצוא מעצבי אתרים פרטיים שיוכלו לעשות את זה בטווח של 3,000 עד 4,000 שקלים. אם התקציב שלכם אף נמוך מכך, תוכלו לפנות לאתרים המבצעים בנייה אוטומטית של אתרים באמצעות תבניות מוגדרות מראש. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים באתר מקצועי, ואתם מבינים את החשיבות של הרושם שאתם עושים על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ולא רוצים סתם כתובת אינטרנט שאליה יכולים להגיע אנשים, אתם בהחלט רוצים לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום של עיצוב אתרים, ולבנות את האתר הטוב ביותר והמתאים ביותר עבור העסק שלכם.

מורכבויות שונות של האתר

אתרים מורכבים המשלבים בתוכם מאגרי מידע ופעילות אינטראקטיבית עם המשתמש, כוללים עוד שורה של אלמנטים כמו אמצעי אבטחה ומיגון, ניהול משאבי מידע, ניהול מאגרי נתונים וכדומה. אתרים מתקדמים שיודעים להתאים את עצמם באופן אוטומטי לסוגים שונים של מכשירים ומסכים מהם מתבצעת הגלישה, ואשר נקראים אתרים רספונסיביים, יעלו אף יקר יותר. אתרים שדורשים עדכון תדיר ושוטף של העלאת תכנים, תמונות, וידאו ואפשרויות נוספות של שירות לקוחות למשל, דורשות גם פאנל ניהול מתקדם, ועל כן יעלו עוד יותר. העלות הסופית של אתר אינטרנט יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, ובמקרים נדירים של אתרים עתירי מידע ומשתמשים, העלות יכולה להגיע כבר למאות אלפי שקלים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין בדיוק מה הן האפשרויות העומדות בפניכם בתחום של עיצוב אתרים.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014