כמה דגשים על בניית אתר רספונסיבי
מאחר וממשקי הגלישה באינטרנט השתנו בשנים האחרונות, והרוב עברו לגלוש באינטרנט באמצעות הטלפון הנייד החכם או הטאבלט, הרי שגם האופן בו האתרים מעוצבים קיבלו שינוי, וזאת על מנת ליצור התאמה בין ממשק הגלישה לבין האתר. בניית אתר רספונסיבי מאפשר לנו בדיוק לענות על הצורך הזה.
מהם אתרים רספונסיביים

אתרים רספונסיביים הם אתר המושתתים על עיצוב דינאמי, עיצוב המסוגל להתאים את עצמו באופן ישיר אל ממשקי הגלישה השונים, בין אם הגולש מבצע את פעולת הגלישה מ המחשב האישי, הסמארטפון או הטאבלט. העיצוב הדינאמי נוצר בזכות תוכנה לבניית אתרים רספונסיביים המאפשרים למנהל האתר לקבוע את הרזולוציות השונות לכל פיצ'ר ואלמנט באתר, על מנת שיהיה נוח וקל לגלוש באתר בעת השימוש במובייל או בסמרטפון, וכמובן גם במחשב.

כיצד עובדים אתרים רספונסיביים
אתרים רספונסיביים הם תולדה של תוכנה לבניית אתרים המאפשרת להתאים את האתר בעת הבנייה אל מחשבים ניידים, מוביילים וטאבלטים, בצורה קלה ונוחה. למעשה, האתר הרספונסיבי מאפשר לנו לחסוך את הצורך בהשקעה של פיתוח אתר ייעודי למובייל ותחזוקה של שני אתרים במקביל. האתר הרספונסיבי יהיה קל מאוד לבנייה, וזאת בשל התוכנה הייעודית המאפשרת לנו סביבת עבודה ועיצוב קלה במיוחד, מתוך מגוון רחב של תבניות לבחירה.

היתרון של אתרים רספונסיביים

אם עוד אין לכם אתר אינטרנט, ואתם מעוניינים להשיק אתר – כדאי מאוד לבחור בתוכנה לבניית אתרים רספונסיביים, וזאת בשל העובדה כי האתר שלכם יהיה נוח ונעים לצפייה מכל סוג של ממשק גלישה. בין אם הגולש יכנס אל האתר מהמחשב הנייד או המובייל, הוא יוכל ליהנות מהאתר, לנווט בקלות, ליצור קשר או לבצע רכישה. במקום להשקיע מאמצים בהקמה של אתר המותאם רק למחשבים, ואחר כך לפתח תאימות אל המובייל, כדאי מראש ליצור אתר רספונסיבי.
Simbla מאפשרת לכם ליהנות מתוכנה לבניית אתרים בצורה רספונסיבית, שתעניק לגולשים שלכם לחוויית גלישה איכותית ומהנה במיוחד.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014