בניית אתר רספונסיבי, מה זה אומר?

אם עד לפני מספר שנים, היה צריך אתר האינטרנט שלכם להיראות מושלם על גבי מסך מחשב, הרי שהיום הוא צריך להיראות מושלם גם על גבי מסך מחשב, גם על גבי מסך של סמארטפון וגם על גבי מסך של טאבלט. אם זה לא מספיק, אז אותו אתר בדיוק צריך להתאים את עצמו לכל גדלי המסכים, בין שמדובר על מסכי מחשב בגדלים שונים ובין שמדובר על המסכים השונים של מכשירים ניידים.

התאמת אוטומטית של האתר לגודל המסך עליו הוא מוצג .

אפשרות אחת העומדת בפניכם היא לבנות אתר נפרד לכל סוג של מסך, אך זו היא כמובן חשיבה מאוד לא יעילה, ובדרך כלל גם כזאת שלא עובדת בצורה טובה. במקום זאת, תוכלו להשקיע את המאמצים שלכם בפעולה פשוטה של בניית אתר רספונסיבי. אתר זה הוא אתר שיודע להתאים את עצמו לכל סוג של מסך בכל גודל. למעשה, אתם בונים אתר אחד ויחיד, כשקוד התכנות של האתר יודע לזהות את גודל המסך שעל גביו הוא מוצג, ולבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת שהאתר ייראה כפי שצריך.

שימוש בקוד תכנות ייעודי
בניית אתר רספונסיבי מבוססת על קוד הקרוי CSS ועל קוד בשפת ג'אווה סקריפט. שתי שפות תכנות אלה מאפשרות לבנות אתר שיודע לזהות את הסביבה שבה נטען האתר, ולבצע התאמות של כל האלמנטים המוצגים על גבי המסך כך שיסתדרו זה לצד זה בצורה המיטבית, וכך שכל אלמנט יתאים את גודלו לגודל המסך.

עבודה של אנשי מקצוע

אחרי שאמרנו את זה, חשוב לדעת שישנן מספר שיטות בצע בניית אתר רספונסיבי, חלקן טובות יותר חלקן טובות פחות, אך כולן דורשות ידע מקצועי וניסיון בתחום ספציפי זה. בדיוק מהסיבה הזאת, במידה ואתם רוצים אתר מקצועי שיודע להתאים את עצמו לכל גדלי המסכים, ויכול להעניק למבקרי האתר את חוויית הגלישה האולטימטיבית, יהיה עליכם לשכור את שירותיו של איש מקצוע או חברה המתמחה בתחום זה, ולאפשר לה לבנות עבורכם את האתר מא' ועד ת' תוך התאמה מיטבית של הקוד לכל סוגי וגדלי המסכים.

כלי עזר לניהול העסק:

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014