בניית אתר רספונסיבי לאתר מסחר אלקטרוני

אם אתם מפעילים אתר מסחר אלקטרוני, או שאתם מאפשרים רמה כזאת או אחרת של מסחר אלקטרוני במסגרת האתר שלכם, אתם בהחלט רוצים שהאתר שלכם יהיה מותאם לכל סוגי המכשירים מהם ניתן לבקר באתר שלכם, ובכלל זה מחשבים שולחניים מכשירי סמארטפון, לוחות טאבלט ועוד. בכל אחד מן המכשירים האלה קיימים מאפיינים שונים שעל פיהם נקבעת חוויית הגלישה באתר. טבלה אינפורמטיבית שנראית נהדר על גבי מסך מחשב שולחני, יכולה להיות מוצגת בצורה קטסטרופלית על גבי מסך סמארטפון, אם לא בוצעו ההתאמות הנדרשות.

אתר המשדר אמון למבקרים בו

כאשר אנשים נכנסים לאתר שלכם בציפייה לקנות דבר מה ולהשקיע מכספם, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שמשפיעים על החלטתם הוא רמת האמון שהם רוחשים לאתר, ואם האתר אינו מסוגל להציג בפניהם את המוצרים ואת המידע הנדרש להם בצורה נאותה, ייתכן שהוא גם אינו ראוי לאמונם. בניית אתר רספונסיבי הוא תהליך מקצועי מאוד, אך כזה שאפשר לעשות מבלי לזעזע את כל פעילות העסק ואתר האינטרנט.

חוויית גלישה אינטואיטיבית

בניית אתר רספונסיבי עבור אתר מסחר אלקטרוני מיועדת להבטיח שכל גולש, ולא משנה כיצד הוא הגיע לאתר ובאמצעות איזה מכשיר, יוכל ליהנות מחוויית גלישה זהה המאפשרת לו התרשמות מלאה מן המוצר שבו הוא מתעניין, קבלת כל המידע הדרוש לו לצורך קבלת החלטה, וביצוע כל תהליך התשלום והרכישה בצורה נוחה ואינטואיטיבית. הדרך היחידה ליישם זאת היא באמצעות בניית אתר רספונסיבי שיודע להתאים את עצמו בצורה אוטומטית לסוגי המכשירים וגדלי המסכים השונים.

בחירת גורם מקצועי לבניית האתר

לצורך בניית האתר, אתם רוצים לפנות לגורם מקצועי התמחה בתחום זה, ובמיוחד בעל ניסיון בתחום האתרים הרספונסיביים. בונה האתרים צריך לבחון תחילה את צרכיכם העסקיים, מטרות האתר, מאפייני השימוש בו וכדומה, ובהתאם לכך לייצר תכנית לבניית האתר. על זה יש להוסיף את שכבת העיצוב הכוללת את בחירת הצבעים, שילובים הצבעים, האלמנטים שיופיעו על המסך והאופן בו הם מופיעים וכדומה. רק לבסוף מתחיל שלב התכנות של האתר, שבו משולבת גם היכולת הרספונסיבית להתאמה אוטומטית לכל סוגי וגדלי המסכים.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014