בניית אתר רספונסיבי או הורדת תבנית רספונסיבית?

אם אתם נמצאים בתהליך של תכנון ובניית אתר האינטרנט לעסק שלכם, ומחפשים דרכים לעשות את זה כמה שיותר בזול, לבטח נתקלתם באתרים המציעים לכם תבניות אתר מוכנות מראש המאפשרות לכם לעשות שימוש חופשי, או בעלות סמלית מאוד בתבנית, תוך שאתם מעדכנים את התוכן על פי הצרכים שלכם. השימוש בתבניות הוא שימוש לגיטימי ובמקרים רבים הוא אכן מספק מענה טוב עבור בעלי האתר. יחד עם זאת, עליכם לדעת שלא מדובר בפתרון מקצועי מבחינה עסקית. מן הבחינה הטכנית, תבניות אלה נבנות על ידי אנשי מקצוע והן כתובות למשעי. יחד עם זאת, אתר אינטרנט שנבנה על פי תפיסה מסויימת אינו יכול להתאים לכל צורך 
שלכם, ובמקרים רבים תזדקקו לעשות שינויים ועדכונים רבים בתבנית על מנת להתאים אותה לצרכיכם. 

התאמת האתר לצרכים שלכם ולמטרות העסק

בניית אתר רספונסיבי הוא תהליך מותאם אישית, שלוקח בחשבון את הצרכים שלכם, ואת המטרות של האתר שלכם. בתהליך זה נכללים שלבים של בחינת הפעילות העסקית שלכם, בחינת היקף ומאפייני הפעילות והגלישה באתר האינטרנט שלכם, מאפיינים שיווקיים שיש לשלב באתר, ומאפייני תוכן שיש לתת להם מענה במסגרת האתר. תהליך זה מבטיח לכם אתר שלא ייראה כמו אף אתר אחר, ויתאים בדיוק לצרכים שלכם כך שתוכלו לנהל אותו בצורה נוחה וקלה, וכן תוכלו להפיק ממנו את הערך המרבי שהוא אמור לספק לכם.

אתר מקצועי חייב להיבנות בצורה מקצועית

אחרי שאמרנו את זה, אם האתר שלכם הוא אתר שמלכתחילה מיועד למטרות חובבניות אין שום סיבה שלא תיעזרו בתבניות מוכנות מראש. לחילופין, אם האתר שלכם אמור להיות מקצועי, לעמוד בסטנדרטים גבוהים שלהם מצפים הלקוחות שלכם, ושאמור לשרת מטרות עסקיות ברורות, בניית אתר רספונסיבי באמצעות איש מקצוע הוא התהליך שאתם צריכים לעבור וליישם. תוכלו למצוא שורה של אנשי מקצוע המספקים את השירות, ויודעים להתאים עבורכם את האתר האידיאלי. מאחר וקיימים פערי עלות בין אנשי המקצוע השונים, כדאי לבקש הצעת מחיר ממספר אנשי מקצוע, ואף לבחון תיק עבודות קיים שלהם כדי לקבל מושג על איכות העבודה והיכולות שלהם.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014