כמה עולה בניית אתר רספונסיבי?

בניית אתר אינטרנט הוא תהליך הכרוך בהוצאה בין שאתם בונים את האתר שלכם בעצמכם ובצורה בלתי מקצועית, ומשקיעים בתהליך זמן רב הרבה יותר מאשר נדרש לבניית אתר, ובין שאתם פונים לאיש מקצוע שיבנה עבורכם אתר מקצועי. אם אתר האינטרנט שלכם הוא כלי חשוב בפעילות העסקית הכוללת, אתם רוצים לבצע את בנייתו באמצעות איש מקצוע בלבד, ולוודא שמדובר בגורם מקצועי, מנוסה ובעל יצירתיות. כאשר אתם 
מעוניינים לבצע בניית אתר רספונסיבי, דברים אלה מקבלים משנה תוקף, ואתר כזה חייב להיבנות על ידי אדם מקצועי המכיר את רזי האתר הרספונסיבי.

עלות משתנה באופן משמעותי מאתר לאתר

עלות בניית אתר רספונסיבי יכולה להשתנות בצורה משמעותית בין אתר לאתר, ובניית אתר תדמית פשוט בעל שניים שלושה עמודים בעלי תוכן מוגבל למדי, תהיה שונה לחלוטין מאשר בנייה של אתר עתיר תוכן, עתיר מדיה ועתיר עמודים ואפשרויות ניווט. לכן, על אף שאולי הייתם רוצים לגלות פה מספר מוחלט שייתן לכם מושג לגבי העלות הצפויה לצורך בניית אתר, יהיה זה לא מקצועי ולא נכון לנקוב במספר כזה שהקשר בינו ובין המציאות כמעט ולא קיים. כאשר אתם מעוניינים לבנות אתר רספונסיבי עלות הבנייה לאו דווקא חייבת להיות גבוהה יותר מאשר בניית אתר רגיל, והכל תלוי ברמה המקצועית של בונה האתר.

שיקולי עלות לכאן ולכאן 

בניית אתר רספונסיבי הוא תהליך שאם עושים אותו נכון, אף יכול להקל ולקצר את תהליך הבנייה של האתר. זאת מאחר וכל "המוח" של האתר מרוכז בתוך קובץ CSS אחד או שניים, ומרגע שקובץ זה נבנה, קל מאוד לבנות עמודים חדשים ולעצב אותם באמצעות ההגדרות שהוגדרו בקובץ. יחד עם זאת, בניית הקובץ עצמו יכולה להיות מעט מסובכת ולכן דורשת רמה מקצועית גבוהה. בנוסף לכך, פרט לקובץ CSS ייתכן צורך גם בשילוב של קוד SCRIPT JAVA מה שדורש "כוח תכנות" נוסף, שמן הסתם יעלה את עלות הבנייה מאחר והמאמץ המושקע בבניית האתר עולה אף הוא. תוכלו פשוט לפנות למספר גורמים ולבקש הצעת מחיר על מנת לקבל את העלות הכי מדוייקת שניתן.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014