בניית אתר רספונסיבי – שפות תכנות רלוונטיות

כל מי שעסק ברמה כזאת או אחרת בבניית אתרים, ואפילו אנשים רבים שבנו לעצמם את אתר האינטרנט המשרת אותם, מכיר את שפת ה HTML שבאמצעותה בונים אתרי אינטרנט. המדובר על שפת הבסיס של בניית אתרים, שפה המספקת את התשתית והשלד לבניית האתר. HTML היא שפת תכנות המציעה לנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות, אך בשורה התחתונה מדובר על שפה מאוד קשיחה ופאסיבית שאינה יודעת להגיב לשינויים בסביבה.

חוויית גלישה זהה בכל סוגי המסכים

שינויים אלה יכולים לבוא לידי ביטוי למשל, בגודל המסך עליו מוצג האתר, באוריינטציה של המסך, אוריינטציה שוכבת או אוריינטציה עומדת וכדומה. בעידן בו מסך המחשב הוא רק סוג אחד של מסכים לצד מסכי סמארטפון, מסכי טאבלט ומסכי טלוויזיה המשמשים לעבודה במחשב, ישנה חשיבות רבה להתאמת אתר האינטרנט לכל סוגי המסכים על מנת להעניק לגולשים חוויית גלישה זהה. לצורך זאת, יש לבצע בניית אתר רספונסיבי, וכדאי לעשות זאת באמצעות ובסיוע איש מקצוע מתאים.

קובץ עיצוב CSS

בניית אתר רספונסיבי מתבצעת באמצעות שפה חשובה נוספת הנקראת CSS. המדובר למעשה על קובץ אחד המכיל בתוכו את כל כללי העיצוב של האתר, ואת ההתאמות הנדרשות לכל סוג ומידות של מסך. כאשר אתר האינטרנט עולה, הוא מעלה יחד איתו את קובץ ה CSS, וזה בתורו מבצע זיהוי של המסך ומאפייניו, ובהתאם לכך מיישם את כללי העיצוב המתאימים שהוגדרו עבור מסכים מסוג זה.

חבילת שפות תכנות המספקות את המענה הרספונסיבי

בתהליך זה עשויות להיות מעורבות שפות תכנות נוספות, ובמרכזן SCRIPT JAVA העובדת בשיתוף פעולה ובהרמוניה יחד עם שפת HTML ו CSS. שלושת שפות אלה מספקות למעשה סל שלם של פתרונות לצורך בניית אתר רספונסיבי, שידע להתאים את עצמו לכל סוג של מסך, ולא משנה אם המבקרים באתר שלכם גולשים בו באמצעות המחשב הביתי, באמצעות עמדת מולטימדיה עם טלוויזיית 50 אינצ', או באמצעות סמארטפון קטן או טאבלט. זו היא למעשה המשמעות של אתר רספונסיבי, ובעידן מרובה המסכים בו אנו חיים, כל אתר שמכבד את עצמו צריך ליישם שיטה זו של בניית אתרים.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014