בניית אתר רספונסיבי – למה זה כדאי?

כשחושבים לרגע על השינוי המשמעותי במימדי המסכים שבאמצעותם אנו גולשים באינטרנט מאז כניסת האינטרנט לחיינו ועד היום, די קשה להבין איך אפשר להציג את אותו אתר בדיוק גם על גבי מסך מחשב שהוא למעשה מסך "שוכב", וגם על גבי מסך של סמארטפון שהוא למעשה מסך "עומד". ואם לא די בזה, אז יש גם את מסך הטאבלט שהוא מסך סמארטפון רק גדול יותר, ובתוך הקטגוריה של סמארטפונים ישנם מספר רב של גדלי מסך, וכך גם בקטגוריית הטאבלטים, וכך גם בקטגוריית מסכי המחשב.

התאמה אוטומטית של האתר לגודל המסך ומאפייניו

ובכן, מן הסתם, כאשר נוצר אתגר כה משמעותי, יהיה גם מי שיספק את הפתרון, ואכן כיום קיים פתרון מושלם לעניין זה, פתרון הנקרא אתר רספונסיבי. המדובר על אתר אחד ויחיד שיודע להתאים את עצמו לכל גודל ומידות של מסך, תוך שהוא מזהה את מידות המסך באופן אוטומטי, ומבצע את ההתאמות הנדרשות כדי שהאתר יוצג בצורה המיטבית עבור אותו מסך שעל גביו הוא מוצג.

ידע מקצועי רב וניסיון בעיצוב אתרים
בניית אתר רספונסיבי היא לא עניין של מה בכך, הן מכיוון שהוא מצריך ידע רב בשורה של ספות תכנות כדוגמת HTML, CSS, SCRIPT JAVA וכדומה, והן מכיוון שהוא מצריך חוש עיצוב ויכולת הבנה מראש של האופן בו אמור האתר להיראות על גבי שורה של מסכים בגדלים שונים. כמו כן, לאופן בו מעוצב האתר, והאופן בו מוצגים הדברים על גבי המסך, ישנה השפעה על התוכן הנכלל באתרים. אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה, יודעים לבצע את כל ההתאמות הנדרשות במסגרת פרקטיקות סדורות של בניית אתר רספונסיבי.

הענקת חוויית הגלישה המיטבית ללקוחותיכם

אם יש לכם אתר אינטרנט המשרת את העסק שלכם, ואתם רוצים להציג את עצמכם בצורה מכובדת אל מול הלקוחות שלכם, באופן שיאפשר להם ליהנות מחוויית גלישה נעימה הן כשהם גולשים במחשב הביתי והן כשהם גולשים מהסמארטפון או הטאבלט שלהם, אתם רוצים למצוא איש מקצוע שיעצב עבורכם את האתר תוך שימוש בכל הטכניקות ושפות התכנות הנדרשות, ויעשה זאת בצורה מקצועית.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014