בניית אתר רספונסיבי ובטוח

האינטרנט הוא עולם ענק המלא בדברים טובים, ולצידם גם איומים רבים. איומים אלה חלים, כפי שכולם יודעים, על כל גולש שאינו גולש בצורה אחראית, אך האיומים על בעלי אתרים הם הרבה יותר גדולים, ויכולים להוביל לנזקים הרבה יותר גדולים מאשר לאדם פרטי הגולש באינטרנט. העובדה שהאתר שלכם עולה, שהתמונות מוצגות בו כפי שצריך ושניתן למלא את הטפסים בעמודים השונים, אינה אומרת כלל ועיקר שהאתר שלכם מוגן מפני האיומים שיכולים לתקוף אותו.

בניית אתר שמתאים את עצמו לכל מסך ומכשיר

בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים לבנות את האתר שלכם באמצעות גורם מקצועי שיבצע עבורכם גם בניית אתר רספונסיבי וגם יבנה אותו בצורה כזאת שתקשה מאוד על תוקפים פוטנציאליים לפגוע בפעילות השוטפת של האתר. אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו לכל סוגי המכשירים והמסכים מהם אפשר לגלוש בו. כך למשל, גולש הגולש באתר שלכם ממחשב ביתי יראה את האתר בצורה מעט שונה מאשר גולש המגיע לאתר באמצעות מכשיר הסלולר שלו. יחד עם זאת, שניהם יהנו מאותה חוויית גלישה, ושניהם יחשפו לתוכן האתר בצורה מלאה.

יישום אמצעי מיגון לאתר

פרט לנושא של בניית אתר רספונסיבי, אבטחת האתר כוללת שורה של מהלכים ואמצעים המשולבים בקוד של האתר, ומיועדים למנוע מגורמים שליליים לתקוף את האתר שלכם. אמצעים אלה יכולים לכלול בדיקה של כל נתון שאתם קולטים מן הגולש כדי לוודא שנתון זה אינו כולל קוד עוין נסתר, שימוש בסיסמאות מתקדמות ושימוש באמצעי הצפנת מידע. אמצעים אלה כוללים גם טכניקות של העברת מידע ונתונים מעמוד לעמוד באופן 
נסתר ומבלי שהגולש יכול להשפיע על נתונים אלה בזמן שהם עוברים בין הדפים השונים.

בחירת איש מקצוע מנוסה

כפי שניתן לתאר, מדובר בעולם גדול ומורכב שאדם מן השורה יכול להתקשות מאוד לייצר בו ערך אמיתי. לצורך ביצוע עבודה טובה ויעילה, יש חשיבות לבחור באיש מקצוע המתמחה בשני התחומים קרי גם בתחום של בניית אתר רספונסיבי וגם בתחום של אבטחת מידע. יכולות אלה כוללות ידע בשורה של שפות תכנות, ולכן יהיה עליכם לאתר אנשי מקצוע מנוסים ובעלי רקורד בתחום.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014