האם כדאי לבצע בניית אתר רספונסיבי באתרי בניית אתרים אוטומטיים?

אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם או לכל מטרה אחרת, לבטח נתקלתם בלא מעט אתרים המציעים לכם לבנות אתרי אינטרנט באין ספור עיצובים אפשריים, והכל באמצעות פלטפורמה אוטומטית וידידותית למשתמש המספקת לכם את כל הכלים הנדרשים לבניית האתר. השאלה היא האם מאחורי האתרים האלה עומד ערך אמיתי ורציני, או שמדובר בניסיון כושל לעשות משהו שאי אפשר באמת לעשותו.

האתרים האוטומטיים יכולים להיות יעילים במקרים מסויימים מאוד

ובכן, התשובה היא שאתרים אלה אכן יודעים לספק ערך אמיתי לשורה ארוכה של אנשים המעוניינים לבנות לעצמם אתר אינטרנט. יחד עם זאת, כאשר אתם בונים אתר אינטרנט, עליכם להבין שבניית אתר מקצועי שעומד בסטנדרטים להם מצפים הלקוחות שלכם, והיכולת שלכם לעדכן את האתר ולהותיר אותו גמיש לשינויים, הוא תהליך שחייב להתבצע באמצעות גורם מקצועי המספק לכם שירות של בניית אתר רספונסיבי.

בניית אתר הוא עולם שלם של התאמה אישית

היכולת לבצע בניית אתר רספונסיבי באמצעות אתרים אוטומטיים אלה היא יכולת מוגבלת מעצם היעדר הידע האישי שיש לכם בתחום זה, ומעצם חוסר היכולת של האתר לבצע התאמה אישית של הפלטפורמה לכל אחד מן המשתמשים בה. על אף שכל האתרים עשויים להיראות עבורכם זהים, ומבחינתכם האתר שלכם יכול להיראות בדיוק כמו עוד עשרות אלפי אתרים באינטרנט, כאשר יורדים לקידוד העמוק של האתר על פי הצרכים הספציפיים שלכם, מגלים שמדובר בעולם שלם שמחייב התאמה אישית.

תמיד אפשר לנסות

בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים לוודא שאת האתר שלכם את בונים באמצעות גורם מקצועי המתמחה הן בתחום של בניית אתרים בכלל, והן בתחום של בניית אתר רספונסיבי בפרט. אם אתם חושבים שתוכלו לעשות את הדברים בעצמכם, ואם יש לכם חוש עיצוב וידע בסיסי בבניית אתרים, תוכלו כמובן לנסות את האתרים האוטומטיים בטרם תזמינו שירות בניית אתר מגורם מקצועי, אך תמיד הקפידו לשמור על ראש פתוח מתוך הכרה בכך שקיימת סבירות גבוהה שבסופו של דבר, על אף הניסיון לעשות את הכל בחינם, ייתכן מאוד שתזדקקו לאיש מקצוע.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014