מה הידע הנדרש לצורך בניית אתר רספונסיבי?

בניית אתר רספונסיבי דורש בראש ובראשונה ידע מעמיק בבניית אתרים בכלל. היכולת לבנות אתר רספונסיבי היא יכולת עודפת שאותה צריך לרכוש לאחר שכבר קיים ניסיון וידע בתחום של בניית אתרים, ולאיש המקצוע עצמו המבצע את העבודה, יש יכולת לנתח את צרכי העסק ואת מטרות האתר על מנת לעצב את האתר בצורה נוחה, ידידותית ויעילה. הפיכת האתר שלכם לאתר רספונסיבי דורשת ידע מעמיק בעולם CSS שהוא עולם העיצוב והתכנון של מבנה אתרי אינטרנט. בנוסף לכך, יש צורך בידע בשפת התכנות Javascript, וכמובן בשפת HTML המהווה את השלד של האתר.

מעגלי ידע רחבים בעולם בניית האתרים

אם את האתר שלכם בניתם לעצמכם, או שנעזרתם בשירותיו של אנשי מקצוע, אבל תמיד דאגתם להיות מעורבים בשורות הקוד של האתר על מנת לעדכן אותו מדי פעם בפעם, עליכם לדעת שהתחום של בניית אתר רספונסיבי דורש מעגלי ידע רחבים הרבה יותר ממה שהתרגלתם אליו, וכנראה שדווקא בתחום הזה אתם לא רוצים לאמץ לעצמכם גישה של עשייה עצמאית, שבסופו של דבר לא תשיג את מטרתה.

הבדל גדול בין אתר רגיל ובין אתר רספונסיבי

אחרי שאמרנו את זה, מן הראוי גם ששיקולים אלה ילוו אתכם בבחירת איש המקצוע שבו אתם בוחרים לצורך ביצוע המשימה. בהקשר זה, אתם רוצים למצוא גורם מקצועי בעל התמחות בתחום של בניית אתרים בכלל, ובתחום הספציפי של בניית אתר רספונסיבי בפרט. הקמת אתר כזה דורשת רמה גבוהה של התמחות, ניסיון והבנה בתכנון האתר, ובקביעת המבנה של האתר בהתאם. כמו כן, בעוד שניתן לבנות אתרי אינטרנט יפהפיים ללא ידע נרחב בשפת Javascript, וללא יישום של כללים CSS מורכבים, הרי שבניה של אתר רספונסיבי דורש יכולות מורכבות הרבה יותר, כך שבדיקת אתרים רגילים כדי לקבל החלטה לגבי איש מקצוע מתאים, לא ממש תסייע לכם.

קבלו הצעות ובדקו אנשי מקצוע שונים

נסו לקבל המלצות מחברים, בני משפחה ועמיתים למקצוע, וכן בדקו את תיק העבודות של איש המקצוע תוך שאתם בוחנים את האתרים השונים גם ממחשב, גם מסמארטפון וגם מטאבלט ומתרשמים מהיכולת של האתר להתאים את עצמו לכל אחד מן המסכים.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014