בניית אתר רספונסיבי המתאים את עצמו לכל סוג מסך

אחד האתגרים המרכזיים עימם מתמודדים בעלי אתרים רבים הוא הצורך להתאים את האתר לסוגי ומאפייני המסכים השונים שמגוון הגדלים שלהם רק הולך וגדל. אם בעבר היה מסך אחד בגודל וביחס וידאו קבוע, לאורך השנים החלו להתפתח ולצוץ בשוק אין ספור סוגי מסכים בעלי יחסי וידאו שונים, גדלים שונים, רזולוציות שונות וכדומה. המצב הלך והוחמר כאשר נכנסו אל השוק מכשירי הסמארטפון והטאבלטים המציבים אתגרים חדשים עם מסכים קטנים שגם הם מגיעים בגדלים שונים ומגוונים, וכדי להוסיף על העניין, גם מאפשרים צפייה באוריינטציה אנכית כמו גם באוריינטציה אופקית. 

פתרונות מגוונים להתאמת האתר למסך

בתעשייה הבינו די מהר שחייבים למצוא פתרון יעיל לעניין זה, ולאפשר לבעלי האתרים לבנות אתר שידע לזהות את גודל המסך והמאפיינים שלו באופן אוטומטי, ובהתאם לכך "לשלוף" חבילת עיצוב מתאימה שתציג את האתר בצורה הטובה והנכונה ביותר עבור אותו מסך. ואכן פתרונות כאלה קיימים כיום, ואותם אפשר לפגוש במסגרת תהליך של בניית אתר רספונסיבי. תהליך זה מבוסס על כללי תכנות חדשים היודעים לחלק את המסך 
לחלקים שונים ולבנות פרישה גמישה של האלמנטים על גבי המסך. 

התאמת האתר באמצעות קוד תכנות ייעודי

בשעת הצורך, מבצע האתר ניתוח אוטומטי של גודל המסך ממנו מבוצעת הגלישה, ובהתאם לנתונים המתקבלים, מתבצעת "שליפה" של חבילת העיצוב הרלוונטית והאלמנטים השונים מוצגים בצורה הטובה ביותר עבור אותו סוג של מסך. הרעיון של בניית אתר רספונסיבי הוא אינו חדש, והיה קיים עוד לפני שנכנסו סמארטפונים והטאבלטים אל חיינו. בתקופה ההיא, עיקר האתגר היה התאמה של האתר למסכי מחשב ברזולוציות שונות.

היעזרו באיש מקצוע

יחד עם זאת, כיום העניין הוא הרבה יותר קריטי והשונות בין המסכים השונים היא גבוהה הרבה יותר ועל כן משפיעה בצורה משמעותית יותר על האופן בו מוצג האתר על גבי המסך. אם יש לכם אתר אינטרנט וחשוב לכם להעניק לגולשי האתר חוויית גלישה נעימה, נוחה וידידותית מכל מכשיר שבו הם יעשו שימוש על מנת לגלוש באתר שלכם, אתם רוצים בהחלט לבצע בניית אתר רספונסיבי, ולעשות את זה באמצעות אנשי מקצוע.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014