בניית אתר רספונסיבי – עד כמה זה חשוב?

באופן עקרוני, אם אתם רוצים להציג חזות מקצועית אל מול הגולשים שלכם, לא משנה מה הוא סוג האתר שלכם, מה מאפייני הפעילות באתר, ולאיזו מטרה הוא נוצר, אתם בהחלט רוצים לבנות את האתר כך שיהיה רספונסיבי וידע להתאים את עצמו לכל סוגי המסכים. יחד עם זאת, ישנם אתרים שהמבנה "הטבעי" שלהם יכול להסתדר טוב יותר עם מסכים בגדלים שונים, מאשר אתרים אחרים בהם ישנה רגישות גבוהה לכל שינוי בגודל המסך, ובמקרים אלה זאת פשוט חובה לבצע בניית אתר רספונסיבי.

אתר טקסטואלי פשוט

אם למשל האתר שלכם מבוסס על תוכן רב ומעניין, אבל עיצוב דל ובסיסי מאוד, ייתכן מאוד שתוכלו לשרוד את המעבר בין גדלי המסכים השונים, גם בלי אתר רספונסיבי, והסיבה לכך היא שהדפדפנים עצמם מבצעים התאמות בסיסיות מאוד של האתר לדפדפן על פי גודל המסך, כך שאם דף טיפוסי שלכם מכיל כמויות גדולות של טקסט הדפדפן פשוט יסדר את הטקסט בשורות קצרות יותר כך שניתן יהיה לקרוא את הטקסט על גבי מכשירי סמארטפון ומכשירי טאבלט, בדיוק כפי שקוראים אותו על גבי מסך מחשב.

מול אתר בעל עיצוב מורכב

יחד עם זאת, אם האתר שלכם כולל שורה של אלמנטים עיצוביים המסודרים ופרושים על גבי המסך, המעבר בין מסכים בגדלים שונים ובעלי מאפיינים שונים, יכול לשבש מאוד את המראה של האתר. אם באתר שלכם משולבות תמונות רבות, טבלאות עם נתונים, משבצות פרסום וכדומה, כל אלה יכולות לאבד את מקומן במעבר בין המסכים השונים, וליצור בלגן אחד גדול על כל שטח המסך.

בנייה של אתר רספונסיבי על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום

במקרים אלה, זה בהחלט חשוב לבצע בניית אתר רספונסיבי שיודע לזהות באופן אוטומטי את מאפייני המסך והוגדל שלו, ובהתאם לכך לסדר את כלל האלמנטים על גבי המסך לקבלת הפרישה האידיאלית של האתר עבור אותו מסך. את הבנייה עצמה יש לבצע אצל גורם מקצועי המתמחה גם בתחום של בניית אתרים בכלל, וגם בעל רקורד וניסיון בתחום של בניית אתר רספונסיבי.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014