בניית אתר רספונסיבי לטאבלט 

עד לפני מספר שנים, אתר רספונסיבי היה אתר שידע להתמודד עם רזולוציות שונות של מסכי מחשב. כך למשל, הצגת טבלה, תמונה או תיבת טקסט על גבי מסך ברזולוציה 1024, תהיה שונה מאשר הצגה של אותה טבלה, תמונה או תיבת טקסט על גבי מסך ברזולוציה 800. אל תוך זה אפשר להוסיף את יחס הוידאו של המסך, שמאז כניסת ה HD עבר יותר לכיוון של 6:9, מאשר 3:4. אל תוך כל הקלחת הזאת התווספו בשנים האחרונות שורה של מכשירים ניידים המעצימים את האתגר בכמה וכמה רמות.

חוויית גלישה זהה מכל סוגי המכשירים

המדובר על מכשירי סמארטפון בעלי מסכים קטנים בעשרות גדלים ורזולוציות, ואחיהם הטאבלטים שגם הם מגיעים בגדלים שונים וברזולוציות שונות. עם כל תערובת המסכים והרזולוציות הללו, המטרה הברורה שלכם היא לדאוג לכך שלא משנה מאיזה מכשיר הגיע הגולש אל האתר שלכם, הוא יוכל ליהנות מחוויית גלישה זהה בכל מכשיר, חוויית גלישה נעימה, נוחה ויעילה, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות בניית אתר רספונסיבי.

אתר המותאם לכל סוגי המסכים ללא יוצא מן הכלל

בניית אתר רספונסיבי יכולה להתבצע בכמה רמות, ולהתאים את האתר למספר סוגים של מסכים, תוך שהיא מתעלמת מסוגים אחרים של מסכים. יחד עם זאת, על מנת להעניק את חוויית הגלישה האולטימטיבית לכל אחד מן הגולשים שלכם, אתם רוצים לוודא שהאתר נבנה בצורה שמעניקה מענה לכל סוגי המסכים ללא יוצא מן הכלל, ובכלל זה גם מסכי טאבלט.

טאבלט – האמצע בין סמארטפון לבין מסך מחשב

מסכי טאבלט הם למעשה האמצע שבין מסכי סמארטפון ובין מסכי מחשב קרי, יש צורך לקחת בחשבון שיקולים של מקום וגודל, אבל אפשר להיות יותר גמישים בהיבט זה מאשר במסכי סמארטפון. בניית אתר רספונסיבי בצורה מקצועית, תבטיח שאדם הנכנס לאתר שלכם דרך מכשיר סמארטפון יראה את האתר בצורה המותאמת בדיוק למסך שלו, בעוד אדם הנכנס לאתר שלכם באמצעות טאבלט, יוכל לראות יותר פריטים בכל עמוד, כמו למשל יותר שדות של טפסים, תמונות שאולי אפשר לגרוע מהמסך כאשר מציגים אותו על גבי מסך סמארטפון וכדומה.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014