הכלים החשובים של תוכנה לבניית אתרים 
תוכנה לבניית אתרים מושתתת על מספר פונקציות חשובות ביותר, אשר למעשה מספקות לכם גם את מערכת בניית האתר וגם את מערכת ניהול האתר. כמעט בכל תוכנה לבניית אתרים תוכלו למצוא את אותם מאפיינים בוריאציות שונות. לפניכם הכלים החשובים ביותר בכל תוכנה של בניית אתרים, אשר מהווה את הבסיס של האתר, הן בעת הבנייה והן בעת הניהול והעדכון של האתר לאורך הדרך.
כלי ניהול האתר
כלי הניהול של האתר הם הבסיס של האתר, כאשר הפונקציה הראשונה הינה ניהול התוכן של האתר. בכלי ניהול התוכן תוכלו לבחור את מספר הדפים של האתר, את הקטגוריות, את השפה, את הקישור בין דף לדף, הוספה של כתבות חדשות או דפים חדשים, מחיקה של דפים ישנים, הוספה של כלי מערכת ליצירת קשר עם הלקוחות, כמו עמוד "צור קשר", טפסים, פורום שאלות-תשובות ועוד.
כלי עיצוב האתר
החלק השני והחשוב לא פחות של תוכנה לבניית אתרים הינו פונקציות העיצוב. ברמת העיצוב תוכלו לשלוט על סוג הפונט, גודל הפונט, צבע הפונט, בחירה של צבעי רקע, הוספה של תמונות, כותרות, שילוב של וידאו או אנימציות, הוספה של אלבומי תמונות ולמעשה כל מה שקשור בתחום העיצוב, כאשר רמת העיצוב משתנה בהתאם לסוג התוכנה איתה בחרתם לעבוד לצורך בניית האתר.
כלי הסטטיסטיקה
אתרי אינטרנט נועדו על מנת להגיע אל רמת חשיפה גדולה, כלי הסטטיסטיקה של תוכנת בניית אתרים מאפשרת לכם לעמוד את כמות הכניסות אל האתר, משך הצפייה, בדיקת העמודים הנצפים ביותר ועוד. הסטטיסטיקה של האתר שלכם נועדה לאפשר לכם לדעת היכן קלעתם אל הצורך של הגולשים שלכם, והיכן אכזבתם או לא עניינתם מספיק.
תמיכה בתוכנה
במרבית התוכנות לבניית אתרים תוכלו למצוא קטגוריה חשובה לא פחות, והיא אפשרויות התמיכה, או "ספר ההפעלה" של התוכנה. בתמיכה תוכלו למצוא ולהכיר את האופציות השונות העומדות לפניכם מחינת כל ההיבטים של בניית האתר, תוכלו למצוא שם תשובות לשאלות נפוצות, הדגמות והסברים שייסעו לכם לבנות את האתר שלכם בצורה טובה וחכמה יותר.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014