בניית אתר רספונסיבי במספר שפות

אם אתם מרגישים שהכניסה של סמארטפונים והטאבלטים אל עולמנו מסבכת עבורכם את ניהול אתר האינטרנט שלכם, אתם בהחלט צודקים, ומצד שני הם גם מאפשרים לנו להפיק יותר תועלת מהאתרים שלנו. הקמת אתר אינטרנט מתבצעת כדי לייצר תועלת עסקית וכשזו המטרה, ישנם עוד מספר דברים שאתם רוצים לעשות על מנת למקסם את התועלת הפוטנציאלית. אחד הדברים המרכזיים שתוכלו לעשות הוא להתאים את האתר 
שלכם למגוון רחב של שפות, וזאת כמובן במידה ועשויים להגיע אליכם לקוחות פוטנציאליים דוברי שפות שונות.

זיהוי מאפייני המסך והתאמת האתר למסך

בניית אתר רספונסיבי היא התשובה לכל גדלי המסכים וסוגי המכשירים שבהם נעשה שימוש כדי לגלוש באינטרנט. אתר רספונסיבי הוא אתר היודע לזהות את כל המאפיינים של המסך ושל המכשיר ממנו מתבצעת הגלישה, לרבות גודל המסך, רוחב המסך, גובה המסך, רזולוציית המסך וסוג המכשיר ממנו מתבצעת הגלישה, ובהתאם לכך לפרוש את האלמנטים השונים על גבי המסך בהתאם למסך עצמו.

אפשר לעשות את זה, ולעשות את זה טוב

על זה צריך להוסיף את הגמישות הנדרשת מבחינת שפת האתר, כך שגולש דובר עברית הנכנס לאתר שלכם דרך מחשב ביתי, יהנה מאותה חוויית גלישה כמו גולש דובר אנגלית הנכנס לאתר שלכם ממכשיר הסמארטפון שלו. האם אפשר לעשות את זה? כמובן שכן, ולטכנולוגיות בניית האתרים היום ישנו מענה מצויין לכל המצבים הללו. יחד עם זאת, מדובר בעניין מקצועי לחלוטין ולכן את כל התהליך של בניית אתר רספונסיבי שגם מותאם לשפות שונות, אתם רוצים לעשות בסיועו של גורם מקצועי המתמחה בתחום זה.

עבודה מקצועית של איש מקצוע

במסגרת התהליך של בניית אתר רספונסיבי, יבוצע ניתוח יסודי של צרכי העסק, ומטרות אתר האינטרנט, יגובש העיצוב הכללי של האתר, והאופן בו משולב בו התוכן, ולאחר מכן ייבנה "המוח" של האתר במסגרת קובץ CSS. קובץ זה מספק מספר חבילות עיצוב ופרישת אלמנטים בהתאם למסך ממנו מתבצעת הגלישה, ועבור כל מסך הוא מאפשר הצגה של האתר בצורה שונה המותאמת לאותו סוג מסך. בתהליך זה נעשה גם שימוש בסקריפטים של Javascript המבצעים את הזיהוי האוטומטי של המסך ופעולות נדרשות נוספות.

אודותינו

תוך נסיונות חוזרים ונשנים של בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם, המייסדים של Simbla מצאו, לאורך השנים, חוסר בכלים פשוטים לבניית אתרים יפים, מרשימים ומתקדמים. התוצאות לא היו מספקות ודרשו זמן רב של עבודה.

לכן, בשנת 2013, Simbla נוסדה, על מנת לספק פתרון חכם וקל כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים.

למייסדים של Simbla, יותר מ- 15 שנים של ניסיון בפלטפורמות מבוססות ענן ובניית אתרים.  

אנו מסייעים לעסקים קטנים ובינוניים לייצר נוכחות אינטרנטית ולהתפתח בקלות לשוק התחרותי והקשוח, של המאה ה-21.

בחזון שלנו, Simbla מייצרת סביבה חדשה, ובה בניית אתרים באינטרנט היא נגישה לכולם!

צור קשר

קישורים

How to create a website - מדריך לבניית אתרים.

Free Icon Generator - כלי חינמי ליצירת אייקונים.

ESCAPE ROOM TEL-AVIV - דוגמא לשימוש בדטא בייס

simbla-gototop
תנאי שימוש Simbla | מדיניות הפרטיות | מאמרים | Website Creation Software| Free Responsive Website Templates
כל הזכויות שמורת לSimbla
2014